CULLIGAN

PROFESJONALIŚCI W UZDATNIANIU WODY

MY KOCHAMY WODĘ!

Wysokiej jakości woda pitna to nieoceniony atut. My w Culligan wiemy to nie od wczoraj.

DOSTAWCA WYSOKIEJ JAKOŚCI WODY

Od kiedy tylko firma została założona w 1936 roku, nigdy nie traktowaliśmy wody jako czegoś oczywistego. Takie podejście uczyniło nas wiodącym dostawcą zrównoważonych rozwiązań w zakresie dystrybucji wody pitnej klasy premium, które zmieniają wodę w coś więcej niż tylko napój. Culligan oznacza czyste doznania smakowe. Dzień po dniu. Kropla po kropli

NAJLEPSZE NA ŚWIECIE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE DYSTRYBUCJI WODY

Naszym celem jest bycie najbardziej godnym zaufania dostawcą wody dla klientów na całym świecie. Dostarczając czystą, zdrową i smaczną wodę, chcemy dokonać realnych zmian w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi na całym świecie.

DOŚWIADCZENIE W ZAOPATRZENIU W WODĘ OD 1936 ROKU

Culligan to Twój niezawodny partner w zakresie zaopatrzenia w wodę:

DOŚWIADCZENIE

Wiodący dostawca rozwiązań w zakresie zaopatrzenia w wodę na całym świecie

INNOWACJA

Nowoczesne technologie dla czystej wody

BEZ TWORZYW SZTUCZNYCH

Zrównoważone zużycie wody bez butelek z tworzyw sztucznych

KOPLEKSOWA USŁUGA

Konserwacja i całościowa usługa są wliczone w cenę wynajmu lub zakupu sprzętu

DOŚWIADCZENIE W DOSTARCZANIU CZYSTEJ WODY, KROPLA PO KROPLI

Nasza potężna sieć sprzedaży, licząca ponad 900 wykwalifikowanych partnerów, zapewnia dostosowane do indywidualnych potrzeb, codzienne rozwiązania i usługi niemal na całym świecie.

OD BURJ KHALIFA, POPRZEZ HARMONY OF THE SEAS...

Nasza innowacyjna technologia dystrybucji wody pitnej jest dostępna w Burj Khalifa, najwyższym budynku na świecie. Można ją znaleźć również na pokładzie Harmony of the Seas, jednego z największych statków pasażerskich na świecie. I w Y-40 Deep Joy, jednym z najgłębszych basenów na naszym globie.

... AŻ DO TWOJEJ FIRMY

Przede wszystkim jednak nasza technologia zapewnia przyjemność picia czystej i zdrowej wody w niezliczonych gminach, biurach, placówkach medycznych, zakładach przemysłowych i handlowych, hotelach i domach prywatnych. Culligan zamienia wodę w coś więcej niż napój. Culligan oznacza czyste doznania smakowe. Dzień po dniu. Kropla po kropli. Odkryj na nowo wodę i przekonaj się o jakości rozwiązań FIRMY Culligan w zakresie zaopatrzenia z wodę.

3 KROKI DO DARMOWEGO TESTU

Done

Wybierz
produkt

Done

Wypełnij formularz

Done

Wyślij
prośbę

Done

Szczęśliwi pracownicy