Akcesoria

Niezależnie od wybranego dystrybutora wody posiadamy dla Ciebie w ofercie szeroką gamę butelek, abyś mógł w pełni korzystać z produktów Culligan.

Dowiedz się więcej
Sector Offices 6

Dlaczego warto wybrać akcesoria Culligan?

Nasza oferta wysokiej jakości akcesoriów jest dostosowana do potrzeb wszystkich dystrybutorów.

Culligan oferuje wybór akcesoriów do dystrybutorów wody, które zostały zaprojektowane tak, aby doskonale pasować do konkretnego modelu dystrybutora wody, co będzie gwarantować harmonię użytkowania.

W Culligan możesz mieć pewność trwałości i niezawodności naszych produktów. Nasze akcesoria są tworzone z użyciem wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje niezmienną wydajność i wydłużoną żywotność Twoich produktów.

Wybierając Culligan jako dostawcę akcesoriów do dystrybutorów wody, inwestujesz w wygodniejsze rozwiązanie dotyczące nawadniania dla swojej firmy. Nasze akcesoria są zaprojektowane w celu poprawy doznań związanych z piciem wody.

Często Zadawane Pytania

Oczywiście! Wyślij nam logo, wybierz rozmiar, pozycję i liczbę kolorów, i zaimponuj swoim gościom stylowymi butelkami, co pozwoli jeszcze bardziej zwiększyć świadomość marki.

Tak, wszystkie nasze dystrybutory wody i kraniki mają wysoki punkt dostępu, dzięki czemu nie będziesz mieć problemów z szybkim i efektywnym napełnianiem butelek.

Tak, spersonalizowane i ozdobione nasze szklane butelki przy użyciu serigraficznej naklejki, wypiekane w temperaturze 620ºC, co gwarantuje trwałość loga i kolorów oraz pozwala na umieszczenie butelek w zmywarce przemysłowej lub domowej.