Dystrybutory wody dla placówek służby zdrowia

Podnieś jakość opieki nad personelem i pacjentami dzięki naszym dystrybutorom wody. Culligan oferuje szeroki zakres bezpiecznych produktów, w tym technologię bezdotykową i oczyszczania, które są idealne do użytkowania w sektorze ochrony zdrowia.

Zapytaj o ofertę
Sector Healthcare 2

Większe bezpieczeństwo i higiena dla szpitali

Zaspokajamy potrzeby szpitali i placówek służby zdrowia w zakresie nawadniania dostarczając nasze dystrybutory wody i zapewniając niezrównaną czystość wody oraz bezproblemową obsługę urządzeń. Nasi Klienci czerpią korzyści z bezpiecznego nawadniania pacjentów i personelu w swoich placówkach medycznych.

Culligan Product
Zaawansowana technologia oczyszczania

Nasza opatentowana technologia Firewall® UVC oczyszcza wodę kompleksowo, czyszcząc dyszę dozującą, blokując szkodliwe wirusy i bakterie, takie jak Legionella, Salmonella, E.coli i wirusy zapalenia wątroby, aby nie skażały wody i nie wywoływały chorób.

Culligan Product
Higieniczna ochrona

BioCote® zapewnia wbudowaną ochronę antybakteryjną, ograniczając wzrost bakterii i pleśni o 99,5% w ciągu 2 godzin. Redukuje ryzyko krzyżowego zakażenia, utrzymując dystrybutor wody w czystości przez długi czas.

Culligan Product
Niezawodny serwis

Nasi wykwalifikowani technicy zapewnią obsługę serwisową wszystkich naszych urządzeń do picia wody. Oferujemy usługi dezynfekcji i wymiany filtrów, zapewniając wysoką jakość wody i bezproblemową pracę, co zapewni Ci spokój ducha.

Idealne dla placówek służby zdrowia

Urządzenia wykonane z materiałów antybakteryjnych, wykorzystujące technologię UV zapewniają higieniczne użytkowanie

Innowacyjne produkty

Produkty zapewniające bezawaryjne działanie, wydajność i higienę użytkowania w ruchliwych środowiskach

Opieka posprzedażna

Najwyższej jakości serwis, który zapewni ciągłość działania Twojego niezawodnego dystrybutora Twoim pacjentom i personelowi

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Kupić czy wynająć? Twoja decyzja! Służymy Ci poradą, aby dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb.

  Krok 1/3

  Kim jesteś?

  Wróć

  Krok 2/3

  Twoja lokalizacja

  Wróć

  Krok 3/3

  Dane do kontaktu

  Klikając przycisk Prześlij, zgadzasz się na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych przez Eden Springs sp. z o.o. w celu przedstawienia Ci naszej oferty poprzez kontakt na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres e-mail. Informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych zawarte są w Polityce Ochrony Prywatności. Chcę otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych Eden:

     Dlaczego warto wybrać Culligan?

  Select:

  Bezpieczna, oczyszczona woda

  Technologia oczyszczania Firewall® UVC działa jak bariera bezpiecznie oczyszczając wodę do 99,9999%, minimalizując liczbę cyst, bakterii i wirusów, w tym COVID-19, co czyni ją idealną do zastosowań w służbie zdrowia.

  Healthcare water 1

  Higiena w najlepszym wydaniu

  Wielu naszych Klientów wyraża obawy dotyczące umieszczenia dystrybutora wody w placówce o wysokich wymaganiach w zakresie standardów higieny.

  Jednakże, dzięki zachowaniu odpowiednich procedur higieny i odpowiednio dobranemu, wysokiej jakości modelowi dystrybutora wody, nasze urządzenie łatwo spełni wysokie wymagania.

  Nasz zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji i chętnie doradzi Ci w wyborze najlepszego modelu oraz opcji jego serwisowania.

  Water filtration 4

  Czystość, której możesz posmakować

  Dzięki zastosowaniu licznych rozwiązań, takich jak system filtrów i jednostka UV-C, a także regularnej, bezpłatnej konserwacji, zawsze możesz zapewnić swoim pacjentom, gościom i personelowi czystą wodę pitną. Nasze dystrybutory serwują wodę, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa wszystim użytkownikom.

  Glass water 1

  Wyższa jakość wody, niższe koszty

  Oprócz korzystania z wysokiej jakości wody, zmniejszysz również koszty funkcjonowania Twojej placówki.​

  Dzieje się tak, ponieważ płacisz tylko stały miesięczny koszt za wynajem dystrybutora niezależnie od ilości wody, którą on przefiltruje. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie w porównaniu z kosztami zakupu wody w jednorazowych plastikowych butelkach.

  Finances 2

  Kup lub wynajmij: wybór należy do Ciebie

  Oferujemy elastyczne opcje wspólpracy, dopasowane do Twoich potrzeb

  Wynajem

  • Elastyczne opcje finansowania
  • Niskie koszty miesięczne
  • Regularna konserwacja i przegląd wliczone w cenę

  Zakup

  • Jednorazowa płatność przy zakupie
  • Brak przyszłych, dodatkowych kosztów wynajmu
  • Umowa serwisowa może być zawarta opcjonalnie
  Culligan Image

  Filtruje, oczyszcza, chroni

  System oczyszczania Firewall® UVC zapewnia oczyszczanie na najwyższym poziomie, eliminując do 99,9999% patogenów.

  Technologia BioCote® z dodatkami jonów srebra hamuje rozwój drobnoustrojów.

  Filtracja węglowa zapewnia krystalicznie czystą wodę o doskonałym smaku, usuwając zanieczyszczenia wpływające na kolor, smak i zapach.

  Culligan Image

  Wysoka wydajność, stylowy wygląd

  Zapewnia wyjątkowe doznania z użytkowania

  Interfejs użytkownika wyposażony jest w żywy, kolorowy wyświetlacz LCD, pasek stanu urządzenia i maksymalnie pięć opcji dozowania wody, które zapewnią niezrównane wrażenia użytkownika.

  Pomagamy dążyć do zrównoważonego nawadniania w placówkach służby zdrowia dzięki przyjaznemu dla środowiska chłodzeniu wody, energooszczędnemu trybowi uśpienia i graficznej funkcji liczby oszczędzonych butelek.

  Zwiększona higiena dzięki opcjonalnemu, bezdotykowemu dozowaniu wody za pomocą dodatkowego modułu IR (podczerwień).