Rozwiązania w zakresie nawadniania dla domu

Culligan rozumie znaczenie czystej i smacznej wody dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojej rodziny. Dzięki ponad 80-letniemu doświadczeniu w uzdatnianiu wody z dumą oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań dla domu w tym zakresie, dostosowanych do Twoich konkretnych potrzeb.

Zobacz Nasze Produkty
Sector Residential 1

Poznaj naszą ofertę rozwiązań do uzdatniania wody dla gospodarstw domowych

Zapoznaj się z naszą ofertą rozwiązań w zakresie uzdatniania wody dla domu, zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu lepszej wody dla Ciebie i Twojej rodziny.

Butlowe dystrybutory wody

Dostawy wody w butlach

Culligan Image

Jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci w każdej potrzebie.

Instalacja
Nasi specjaliści zajmą się instalacją pełnego zakresu urządzeń do wody z naszej oferty. Nie ma dla nas zadań zbyt małych, ani zbyt dużych.
Konserwacja
Zatroszczmy się o Twoje urządzenia do wody poprzez ich regularną konserwację. W zależności od wybranego produktu, nasza usługa obejmuje: wymianę filtrów, regularną dezynfekcję i wymianę części.
Serwis na telefon
W przypadku jakichkolwiek problemów, po prostu zadzwoń do nas, a my naprawimy lub wymienimy Twoje urządzenie. Oferujemy w pełni zarządzaną usługę wsparcia Klienta, abyś czuł się w pełni zaopiekowany.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Kupić czy wynająć? Twoja decyzja! Służymy Ci poradą, aby dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb.

  Krok 1/3

  Kim jesteś?

  Wróć

  Krok 2/3

  Twoja lokalizacja

  Wróć

  Krok 3/3

  Dane do kontaktu

  Klikając przycisk Prześlij, zgadzasz się na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych przez Eden Springs sp. z o.o. w celu przedstawienia Ci naszej oferty poprzez kontakt na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres e-mail. Informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych zawarte są w Polityce Ochrony Prywatności. Chcę otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych Eden:

   


  Culligan Image

  Dlaczego warto wybrać ofertę Culligan dla domu?

  Wiedza i doświadczenie, którym możesz zaufać
  Culligan to zaufana marka w branży uzdatniania wody od 1936 roku. Nasi doświadczeni specjaliści dokładają wszelkich starań, aby dostarczać najlepsze rozwiązania w zakresie uzdatniania wody, poparte najnowocześniejszą technologią.
  Dedykowane rozwiązania
  Wierzymy, że każde gospodarstwo domowe jest wyjątkowe. Nasi eksperci ocenią jakość Twojej wody i specyficzne wymagania, aby zaprojektować dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązanie, które zapewni Tobie i Twojej rodzinie czystą i wyśmienicie smakującą wodę.
  Szeroka gama produktów
  Począwszy od zmiękczaczy wody i systemów filtracji po rozwiązania w zakresie wody pitnej i uzdatnianie wody w całym domu, Culligan oferuje kompleksowy wybór produktów zaspokajających potrzeby Twojego gospodarstwa domowego w zakresie wody.
  Culligan Image

  Dzięki produktom Culligana, na świecie jest o 40 mln mniej plastikowych butelek rocznie.

  W Culligan naszym zobowiązaniem jest pomoc w eliminacji konieczności stosowania jednorazowych plastikowych opakowań, promując zrównoważoność i bardziej ekologiczną przyszłość. Dowiedz się więcej o krokach, które podejmujemy, aby budować lepszy, bardziej zrównoważony świat.

  Nasz wpływ