Dystrybutory wody dla gastronomii i hoteli

Zapewnij nawodnienie Klientom i gościom dzięki stylowym, wysokowydajnym dystrybutorom wody Culligan. Mamy idealne rozwiązania dla hoteli, restauracji, kawiarni, pubów oraz na imprezy cateringowe.

Zapytaj o ofertę
Sector Hospitality 3

Dystrybutory wody o dużej wydajności, by pomagać Ci spełniać najwyższe standardy gościnności

Zaufaj naszemu doświadczeniu w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań w zakresie wody dla branży hotelarskiej, które zapewnią Twoim gościom najczystszą, najbezpieczniejszą i najlepiej smakującą wodę.

Culligan Product
Dystrybutory o dużej wydajności

Nasze dystrybutory wody o zwiększonej wydajności gwarantują stały, nieoganiczony dostęp do wody pitnej i zaspokoją wszystkie potrzeby Twoich gości. Zostały zaprojektowane by efektywnie dostarczać duże ilości wysokiej jakości, filtrowanej wody. Idealne dla Twojej restauracji lub baru.

Culligan Product
Jakość i higiena

Skorzystaj z najwyżej certyfikowanej technologii oczyszczania wody na świecie – Firewall®. Dzięki dodatkowej ochronie antybakteryjnej BioCote®, rozwiązaniom bezdotykowym i profesjonalnej obsłudze, będziesz mieć pewność, że zapewniasz gościom wodę najwyższej jakości.

Culligan Product
Woda niegazowana i gazowana

Zapewnij swoim gościom pełną gamę opcji wody, w tym orzeźwiającej schłodzonej i gazowanej . Skorzystaj z wygody użytkowania naszych przyjaznych użytkownikowi wyświetlaczy LCD w pełnym kolorze, które ułatwiają serwowanie wody.

Dedykowane dla Horeca

Dystrybutory wody o wysokiej wydajności idealne dla sektora Horeca.

Innowacyjne produkty

Zapewniają niezawodne działanie i odpowiednią wydajność w restauracjach, pubach i hotelach.

Niezawodny serwis

Profesjonalna instalacja, konserwacja i opieka posprzedażowa, aby zapewnić Ci spokój i bezproblemową pracę.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Kupić czy wynająć? Twoja decyzja! Służymy Ci poradą, aby dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb.

  Krok 1/3

  Kim jesteś?

  Wróć

  Krok 2/3

  Twoja lokalizacja

  Wróć

  Krok 3/3

  Dane do kontaktu

  Klikając przycisk Prześlij, zgadzasz się na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych przez Eden Springs sp. z o.o. w celu przedstawienia Ci naszej oferty poprzez kontakt na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres e-mail. Informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych zawarte są w Polityce Ochrony Prywatności. Chcę otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych Eden:

     Dlaczego warto wybrać Culligan?

  Select:

  Zrównoważony wybór

  Culligan poświęca się redukcji wykorzystania jednorazowego plastiku w sektorze hotelarskim. Nasza gama dystrybutorów wody została zaprojektowana w celu wyeliminowania zależności lokalu od plastikowych butelek z wodą.

  Wybierając nasze zrównoważowane rozwiązania, możesz aktywnie przyczynić się do redukcji odpadów z plastiku, jednocześnie oferując wygodne i ekologiczne opcje nawodnienia dla swoich gości.

  Sustainability 4

  Nielimitowana dostęp do wody

  Nasze dystrybutory są przystosowane do obsługi dużej ilości użytkowników, oferując wszystkie rodzaje czystej, filtrowanej wody. Twoi goście mogą wygodnie napełniać butelki i szklanki, korzystając z niezawodnego źródła doskonale smakującej wody o każdej porze i w każdym miejscu.

  Glass water 1

  Bezpieczna i czysta woda

  Zaufaj technologii Firewall® UVC firmy Culligan, eliminującej do 99,9999% patogenów. Technologia BioCote® z jonami srebra zapobiega namnażaniu się mikroorganizmów na powierzchni, podczas gdy filtracja węglowa zapewnia krystalicznie czystą, doskonale smakującą wodę dla Twoich gości.

  Water filtration 6

  Szeroki wybór

  Nasze stylowe, wolnostojące i nablatowe dystrybutory wody oferują wysoką jakość i funkcjonalność użytkowania, oszczędzając jednocześnie miejsce w kuchni.

  Dzięki aż pięciu rodzajom wody dostępnym w większości naszych dystrybutorów, ugoszczenie Twoich Klientów ich ulubionym rodzajem wody jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

  Homes glass water 6

  Kup lub wynajmij: wybór należy do Ciebie

  Oferujemy elastyczne opcje wspólpracy, dopasowane do Twoich potrzeb

  Wynajem

  • Elastyczne opcje finansowania
  • Niskie koszty miesięczne
  • Regularna konserwacja i przegląd wliczone w cenę

  Zakup

  • Jednorazowa płatność przy zakupie
  • Brak przyszłych, dodatkowych kosztów wynajmu
  • Umowa serwisowa może być zawarta opcjonalnie
  Culligan Image

  Ogranicz jednorazowy plastik

  Culligan wyobraża sobie przyszłość, która jest energooszczędna i wolna od odpadów plastikowych.

  Nasze produkty już przyczyniły się do zmniejszenia zużycia 40 miliardów plastikowych butelek na całym świecie.

  Razem, możemy mieć pozytywny wpływ na środowisko.

  Skontaktuj się z nami