Dystrybutory wody dla sektora przemysłowego

Nawadniaj swój zespół za pomocą niezawodnych systemów wodnych Culligan dedykowanych do fabryk i magazynów. Nasza oferta obejmuje maszyny o wysokiej wydajności, które dostosowane są do wielorakich potrzeb oraz dużych obiektów.

Skontaktuj się z nami
Sector Industrial 1

Wysokowydajne dystrybutory wody do ruchliwych miejsc

Zapewniamy niezawodny dostęp do świeżej i czystej wody, co umożliwia pracownikom magazynowym pozostanie nawodnionymi przez cały dzień.

Culligan Product
Dystrybutory o dużej wydajności

Nasze dystrybutory wody są idealne do zaspokojenia wysokich wymagań fabryk i magazynów. Dzięki zwiększonej wydajności wytwarzania wody i szybkości jej uzupełniania, te systemy zapewniają, że większa liczba pracowników może pozostać nawodniona w każdym momencie.

Culligan Product
Jakość i higiena wody

Zaufaj naszej innowacyjnej technologii oczyszczania wody, Firewall®, aby zapewnić bezpieczne nawodnienie; wzmocnione ochroną antybakteryjną BioCote® i funkcjami bezdotykowymi, zapewniającymi dodatkowe bezpieczeństwo i higienę Twoim pracownikom.

Culligan Product
Zrównoważony rozwój

Dystrybutory wody zachęcają do korzystania z butelek na wodę wielokrotnego użytku, pomagając Twojej firmie zmniejszyć ilość jednorazowego plastiku i przyczyniać się do promowania bardziej zrównoważonego środowiska.

Idealne dla fabryk

Wygodny dostęp do wody, wspierający nawodnienie w miejscu pracy.

Innowacyjne produkty

Profesjonalna instalacja, konserwacja i opieka posprzedażowa, aby zapewnić Ci spokój i bezproblemową pracę.

Niezawodny serwis

Profesjonalna instalacja, konserwacja i opieka posprzedażowa, aby zapewnić Ci spokój i bezproblemową pracę.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Kupić czy wynająć? Twoja decyzja! Służymy Ci poradą, aby dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb.

  Krok 1/3

  Kim jesteś?

  Wróć

  Krok 2/3

  Twoja lokalizacja

  Wróć

  Krok 3/3

  Dane do kontaktu

  Klikając przycisk Prześlij, zgadzasz się na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych przez Eden Springs sp. z o.o. w celu przedstawienia Ci naszej oferty poprzez kontakt na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres e-mail. Informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych zawarte są w Polityce Ochrony Prywatności. Chcę otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych Eden:

     Dlaczego warto wybrać Culligan?

  Select:

  Nieograniczony dostęp do wody

  Ciesz się stałym dostępem do orzeźwiającej wody, będąc pewnym, że Twoje miejsce pracy pozostanie nawodnione, a koncentracja pracowników zostanie utrzymana na odpowiednim poziomie przez cały dzień.

  Nasze dystrybutor zapewniają wysoką wydajność serwowania wody, co czyni je idealnymi do środowisk pracy o dużym natężeniu ruchu wymagających stałego dostępu do wody.

  Business office glass water 3

  Solidne i niezawodne urządzenia

  W ruchliwych środowiskach pracy, takich jak fabryki i magazyny, nasze wytrzymałe i trwałe dystrybutory wody, wykonane z wysokiej jakości materiałów, stanowią doskonałe rozwiązanie nawadniające.

  Wytrzymując trudy intensywnego użytkowania i wymagających warunków, dystrybutory te zapewniają niezawodne źródło orzeźwiającej wody. Możesz utrzymać swój personel odpowiednio nawodniony, nie idąc na kompromis z jakością.

  Topic industry

  Bezpieczna i oczyszczona woda

  Delektuj się bezpieczną i idealnie oczyszczoną wodą w swoim miejscu pracy. Opatentowana technologia Culligan zapewnia czystą i bezpieczną wodę, a technologia Firewall® UVC pozwala dodatkowo uzyskać wodę wolną od patogenów w stopniu czystości do 99,9999%.

  BioCote® z jonami srebra zapobiega namnażaniu się mikrobów na powierzchni, a filtracja węglowa, usuwając zanieczyszczenia, gwarantuje przejrzystą, doskonale smakującą wodę

  Culligan staff 5

  Przyjazność dla środowiska

  Nasze urządzenia pomogą zmniejszyć wpływ Twojej firmy na środowisko, co jest dodatkową, długoterminową wartością. Wszystko to dzięki zrównoważonym rozwiązaniom w zakresie dystrybutorów do wody.

  Wiele naszych urządzeń wykorzystuje przyjazny dla środowiska czynnik chłodzący R290, który występuje w naturalnym środowisku i ma niski wpływ na ocieplenie klimatu (GWP) i zerowy wpływ na powstawanie dziury ozonowej (ODP).

  Sustainability 4

  Kup lub wynajmij: wybór należy do Ciebie

  Oferujemy elastyczne opcje wspólpracy, dopasowane do Twoich potrzeb

  Wynajem

  • Elastyczne opcje finansowania
  • Niskie koszty miesięczne
  • Regularna konserwacja i przegląd wliczone w cenę

  Zakup

  • Jednorazowa płatność przy zakupie
  • Brak przyszłych, dodatkowych kosztów wynajmu
  • Umowa serwisowa może być zawarta opcjonalnie
  Culligan Image

  Ekologiczne miejsce pracy

  Dążymy do energooszczędnej przyszłości bez plastiku.

  Nasze produkty skutecznie zmniejszyły globalne zużycie jednorazowych plastikowych butelek o 40 miliardów.

  Wybierz dystrybutor wody Culligan, aby zapewnić zrównoważone nawodnienie w swoim miejscu pracy.

  Skontaktuj się z nami