Dystrybutory wody dla szkół i uczelni

Nasze wydajne i niezawodne dystrybutory wody to idealny wybór dla sektora edukacyjnego, który zapewni Ci stały, zrównoważony i bezpieczny dostęp do wody pitnej zarówno dla uczniów, jak i personelu.

Zapytaj o ofertę
Sector Education 5

Bezpieczna i zrównoważona woda pitna dla szkół

Czy to w sali lekcyjnej, czy na korytarzu, nasze dystrybutory wody sprawdzą się jako niezawodne rozwiązanie, aby sprostać potrzebom uczniów i studentów w zakresie nawadniania i zapewnić produktywne i komfortowe środowisko do nauki.

Culligan Product
Jakość i higiena wody

Zaufaj naszej technologii oczyszczania wody Firewall®, by zapewnić bezpieczne nawadnianie w każdej szkole. Dzięki dodatkowej ochronie antybakteryjnej BioCote®, rozwiązaniom bezdotykowym i profesjonalnej obsłudze, będziesz mieć pewność, że zapewniasz uczniom wodę najwyższej jakości.

Culligan Product
Dystrybutory o dużej wydajności

Nasza oferta obejmuje dystrybutory wody o zwiększonej wydajności, które zaspokajają potrzeby placówek edukacyjnych. Możesz być pewien, że Twoi studenci i pracownicy nigdy nie pozostaną bez dostępu do wody dzięki naszym niezawodnym i wydajnym maszynom.

Culligan Product
Zrównoważony rozwój

Zrób większy krok w kierunku zrównoważonej przyszłości dzięki naszym dystrybutorom wody. Korzystając z tych ekologicznych rozwiązań, Twoja szkoła może całkowicie ograniczyć liczbę zużywanych jednorazowych butelek, które co roku trafiają na wysypiska śmieci.

Idealne dla studentów

Pomagają utrzymać odpowiednią koncentrację i nawodnienie wśród studentów i uczniów w każdego rodzaju placówce oświatowej.

Innowacyjne produkty

Produkty zapewniające bezawaryjne działanie, wydajność i higienę użytkowania w ruchliwych środowiskach.

Niezawodny serwis

Profesjonalna instalacja, konserwacja i opieka posprzedażowa, aby zapewnić Ci spokój i bezproblemową pracę.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Kupić czy wynająć? Twoja decyzja! Służymy Ci poradą, aby dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb.

  Krok 1/3

  Kim jesteś?

  Wróć

  Krok 2/3

  Twoja lokalizacja

  Wróć

  Krok 3/3

  Dane do kontaktu

  Klikając przycisk Prześlij, zgadzasz się na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych przez Eden Springs sp. z o.o. w celu przedstawienia Ci naszej oferty poprzez kontakt na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres e-mail. Informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych zawarte są w Polityce Ochrony Prywatności. Chcę otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych Eden:

     Dlaczego warto wybrać Culligan?

  Select:

  Ekologiczne rozwiązania

  Promuj świadomość ekologiczną wśród studentów korzystając ze zrównoważonych rozwiązań. Odkryj nasze ekologiczne dystrybutory i postaw na zrównoważony rozwój Twojej szkoły lub uczelni.

  Nasze dystrybutory wody zachęcają studentów, uczniów i personel do korzystania z butelek wielokrotnego użytku, pomagając w redukcji ilości zużywanego jednorazowego plastiku.

  Sustainability 1

  Większa produktywność

  Odpowiednie nawadnianie studentów i personelu pomaga podnieść poziom koncentracji podczas zajęć i pracy. Nasze dedykowane rozwiązania nawadniające są przystosowane do użytku wewnątrz i na zewnątrz obiektu szkolnego lub uczelni. Zapewniają łatwy dostęp do wody pitnej i większą produktywność.

  Child water bottle 1

  Bezpieczna, oczyszczona woda

  Zaawansowana technologia opatentowana przez Culligan zapewnia czystą i bezpieczną wodę. Technologia Firewall® UVC pozwala uzyskać wodę zawierającą aż do 99,9999% mniej patogentów.

  Technologia BioCote® z jonami srebra zapobiega namnażaniu się mikroorganizmów na powierzchniach. Filtracja węglowa, poprzez usuwanie zanieczyszczeń, gwarantuje przejrzystą, doskonale smakującą wodę.

  Water filtration 5

  Szeroki wybór

  Zaspakajaj zróżnicowane preferencje w zakresie wodny pitnej swojego personelu, studentów i uczniów. Nasza kompleksowa oferta dystrybutorów wody zapewni Ci mix opcji czystej filtrowanej wody pitnej w jednym systemie.

  Nasze rozwiązania są doskonale dostosowane do spełnienia potrzeb nawadniania w środowisku edukacyjnym.

  Glass water 1

  Kup lub wynajmuj: wybór należy do Ciebie

  Oferujemy elastyczne formy współpracy, dopasowane do Twoich potrzeb

  Wynajem

  • Elastyczne opcje finansowania
  • Niskie koszty miesięczne
  • Regularna konserwacja i przegląd wliczone w cenę

  Zakup

  • Jednorazowa płatność przy zakupie
  • Brak przyszłych, dodatkowych kosztów wynajmu
  • Umowa serwisowa może być zawarta opcjonalnie
  Culligan Image

  Ogranicz zużycie jednorazowych butelek platiskowych

  Culligan dąży do energooszczędnej przyszłości, która jest wolna od odpadów plastikowych.

  Nasze produkty już przyczyniły się do zmniejszenia zużycia 40 miliardów plastikowych butelek na całym świecie.

  Razem możemy mieć pozytywny wpływ na środowisko.

  Skontaktuj się z nami