Dystrybutory filtrujące podłączane do sieci wodnej

Nowoczesne ekologiczne dystrybutory wody podłączane do instalacji wodociągowej, w tym technologia oczyszczania Firewall® UVC, ochrona BioCote® i obsługa bezdotykowa, zapewniające bezpieczne i zrównoważone nawodnienie w miejscu pracy.

Mains Fed C7 1

Nasza oferta dystrybutorów filtrujących podłączanych do sieci wodnej

Dzięki innowacyjnym funkcjom tych urządzeń zapewnisz pracownikom świeżą wodę o doskonałym smaku.

Kalix
  • 3 opcje wody: gorąca/zimna, zimna/w temp. pokojowej i gorąca/zimna/w temp. pokojowej
  • Wydajność zimnej wody: 20 l/godz
  • Wbudowany dozownik kubków
MIDEA
  • Elegancka, nowoczesna obudowa
  • Panel dotykowy
  • Antybakteryjna lampa UV
POLARIS
  • Obudowa odporna na zarysowania
  • Panel dotykowy
  • Wysoka wnęka dozowania

Dlaczego warto wybrać dystrybutor filtrujący wodę?

Poznaj korzyści płynące z wyboru wolnostojącego lub nablatowego urządzenia filtrującego wodę w Twojej firmie.
Select:

Zrównoważony rozwój

Dystrybutory wody podłączane do instalacji wodociągowej redukują ilość odpadów plastikowych pochodzących z butelek jednorazowych. Zapewniają także stały, nielimitowany dostęp do oczyszczonej wody pitnej, zmniejszając tym samym emisję dwutlenku węgla i promując korzystanie z butelek wielokrotnego użytku.

Każdy nowoczesny dystrybutor filtrujący nie wymaga użycia butelek jednorazowego użytku i pozwala wyeliminować rocznie aż 1440 takich butelek.

Sustainability 4

Wyjątkowo czysta woda

Zaufaj Culligan i pozwól nam dostarczać najlepszą wodę pitną dla Ciebie i Twoich pracowników. Nasz autorski proces oczyszczania wody składa się z 4 kroków i zapewnia wodę wolną od zanieczyszczeń o niespotykanej czystości.

Technologia oczyszczania UVC Firewall® usuwa nawet do 99,9999% bakterii i wirusów przenoszonych przez wodę, co udowodniono w przypadku skuteczności przeciwko COVID-19.

Water filtration 6

Ekonomiczność

Nasze systemy podłączane do instalacji wodociągowej wykorzystują istniejące źródło wody, eliminując dodatkowe koszty. Dzięki naszym elastycznym opcjom wynajmu dostosowanym do Twojego budżetu możesz cieszyć się świeżą, doskonałej jakości wodą w biurze każdego dnia.

Dystrybutor wody zasilany z sieci wodociągowej to ekonomiczny wybór dla miejsc o dużym zapotrzebowaniu na wodę, takich jak biura, placówki horeca, szkoły, szpitale i miejsca publiczne.

Finances 1

Swoboda wyboru

Zapewnij swoim pracownikom większy wybór wody pitnej premium. Nasza szeroka gama dystrybutorów wody podłączanych do sieci wodociągowej charakteryzuje się wszechstronnością, a wiele z nich oferuje różne opcje serwowanej wody z jednej maszyny.

Większość naszych urządzeń oferuje aż 5 rodzajów wody, dostosowanych do Twoich preferencji. I możesz cieszyć się wszystkimi tymi opcjami wygodnie korzystając z jednego dystrybutora.

Business office glass water 6
Culligan Image

C7 Firewall®

Kompletny, uniwersalny dystrybutor wody.
Ten innowacyjny dystrybutor filtrujący wodę łączy w sobie zaawansowaną technikę i funkcje oraz niezawodną trwałość.

Opatentowana technologia UVC Firewall® całkowicie oczyszcza wodę w miejscu jej dozowania i eliminuje do 99,9999% patogenów. Powierzchnia dystrybutorów bazują na technologii BioCote® i zawierają dodatek jonów srebra, który hamuje rozwój drobnoustrojów.

Dystrybutor C7 Firewall gwarantuje niezrównane doświadczenie użytkowania dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LCD z paskiem stanu dozowania i pięcioma opcjami wody do wyboru.

Dowiedz się więcej
Culligan Image

Jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci w każdej potrzebie.

Instalacja
Nasi specjaliści zajmą się instalacją pełnego zakresu urządzeń do wody z naszej oferty. Nie ma dla nas zadań zbyt małych, ani zbyt dużych.
Konserwacja
Zatroszczmy się o Twoje urządzenia do wody poprzez ich regularną konserwację. W zależności od wybranego produktu, nasza usługa obejmuje: wymianę filtrów, regularną dezynfekcję i wymianę części.
Serwis na telefon
W przypadku jakichkolwiek problemów, po prostu zadzwoń do nas, a my naprawimy lub wymienimy Twoje urządzenie. Oferujemy w pełni zarządzaną usługę wsparcia Klienta, abyś czuł się w pełni zaopiekowany.

Dostosuj swój sposób nawadniania w miejscu pracy

Wybierz swój idealny dystrybutor w wersji nablatowej lub wolnostojącej, serwujący wodę niegazowaną lub gazowaną. Mamy w ofercie wszystko, co spełni Twoje wymagania.

Culligan Image

Nablatowe dystrybutory wody

Kompaktowe, ale bardzo wydajne. Wybierz nablatowy dystrybutor wody Culligan, aby oszczędzić miejsce w kuchni bez kompromisów w jakości. Nasze innowacyjne rozwiązania pasują do wszystkich środowisk pracy.

Dowiedz się więcej
Culligan Image

Woda niegazowana i gazowana

Podaruj swojej załodze i gościom różnorodne opcje picia wody. Znajdź swoje rozwiązanie w naszej kompleksowej ofercie dystrybutorów wody, które sprostają wszystkim potrzebom Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami
Culligan Image

Wyeliminuj jednorazowy plastik

Culligan wyobraża sobie przyszłość, która jest energooszczędna i wolna od odpadów plastikowych.

Nasze produkty już przyczyniły się do zmniejszenia zużycia 40 miliardów plastikowych butelek na całym świecie.

Razem, możemy mieć pozytywny wpływ na środowisko.

Skontaktuj się z nami

Często Zadawane Pytania

Nasze dystrybutory wody są bezpośrednio podłączone do wodociągu w Twoim budynku. Wykorzystują system filtracji do oczyszczania i schładzania wody z kranu, zapewniając ciągły dostęp do czystej i przefiltrowanej wody pitnej.

Tak, nasze dystrybutory wody wymagają podłączenia do źródła wody. Zazwyczaj są instalowane przez profesjonalistów, którzy łączą je z istniejącym systemem wodociągowym. Culligan oferuje usługę profesjonalnej instalacji dla naszej pełnej gamy dystrybutorów wody, która jest wliczona w naszą usługę wynajmu, a także dostępna, jeśli zdecydujesz się na zakup maszyny.

Nasze dystrybutory wody nadają się do miejsc z bezpośrednim dostępem do wody z wodociągu. Culligan dostarcza dystrybutory wody do różnych środowisk i sektorów, które wymagają stałego dostępu do bezpiecznej i czystej wody pitnej. Powszechnie instalujemy te maszyny w biurach, szkołach, siłowniach i innych obiektach komercyjnych i publicznych.

Tak, wszystkie nasze dystrybutory wody zawierają zaawansowane systemy filtracji, które usuwają zanieczyszczenia i poprawiają jakość wody.

Tak, wiele z naszych dystrybutorów wody ma funkcję podawania ciepłej wody do przygotowywania gorących napojów na żądanie.

Tak, zaleca się regularną konserwację, aby zapewnić prawidłowe działanie i jakość wody. Filtry będą wymagały wymiany, a system będzie wymagał regularnego czyszczenia. Culligan zapewni serwis i dezynfekcję dystrybutora wody w ramach naszej usługi konserwacji, która jest częścią pakietów wynajmu.

Możesz być zainteresowanym także tym...

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić czystą, wysokiej jakości wodę w swoim biznes.

Butlowe dystrybutory wody