header-yazamco-fade

YAZAMCO

Firma Yazamco od 1996 dostarcza swoim Klientom rozwiązania niezbędne w każdej firmie: Dystrybutory filtrujące wodę i oraz ekspresy do kawy.

Wykorzystując blisko 30-letnie doświadczenie zdobyte w wielu segmentach rynkach, Yazamco Poland już od 1996 roku z oferuje szeroki wachlarz rozwiązań dających krystalicznie czystą schłodzoną, gazowaną i gorącą. Dołączając w 2021 roku do
Culligan znacząco poszerzyła portfolio produktów w swojej ofercie wprowadzając globalnie stosowane rozwiązania.

Woda z dystrybutorów bezbutlowych zawiera potrzebne dla zdrowia człowieka minerały, a pozbawiona jest szkodliwych zanieczyszczeń i bakterii, które są usuwane za pomocą systemu filtrowania oraz lampy UV zamontowanej w urządzeniu.

Uniwersalne dystrybutory wody, do użycia w biurach, fabrykach i domach cieszą się ogromną popularnością na wielu rynkach świata, w szczególności w Anglii, Francji, Irlandii, Holandii oraz Norwegii.

Firma Yazamco zajmuje się również dzierżawą ciśnieniowych ekspresów do kawy dla biur. Oferując ekspresy firm NIVONA, HENDI i SAECO zapewnia rozwiązania wysokojakościowe, intuicyjne i o nowoczesnym designie.

Yazamco zapewnia fachową pomoc i doradztwo w wyborze odpowiednich rozwiązań dla biur. Przeprowadzimy instruktarz obsługi i podpowiemy jak najlepiej dbać o ekspresy do kawy, aby działały jak najdłużej parząc smaczną kawę. Firma zapewnia fachowy montaż wraz z podłączeniem, systemem filtrów i serwisem kawowym.

Dowiedz się więcej o Yazamco