Nasz serwis

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów jest do Twojej dyspozycji. Zadbamy o Ciebie i twoje produkty. Od instalacji po konserwację urządzenia i opiekę posprzedażową. Zaufaj ekspertom, zaufaj Culligan.

Kontakt
Culligan 3
banner_01_service

Dlaczego warto wybrać Culligan?

Culligan to zaufany partner w zakresie rozwiązań wodnych dla domu i biur od ponad 85 lat.

Niezależnie od tego, czy chcesz zainstalować dystrybutor zimnej wody, czy wielofunkcyjny kran, posiadamy ekspertów, którzy Cię wesprą fachową poradą.

Możesz mieć pewność, że nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów ds. nawadniania sprawi, że Twój system będzie działał z optymalną wydajnością, dostarczając lepszą wodę, gdy jej potrzebujesz.

Lepsza woda, na wyciągnięcie ręki.

Dedykowane pakiety usług rekomendowane przez naszych ekspertów

Odkryj nasze usługi zaprojektowane tak, aby w pełni wykorzystać możliwości naszych produktów.

Culligan Image

Serwis i konserwacja dystrybutora wody

Jeśli wynajmujesz u nas dystrybutor wody, zapewniamy Ci pełen serwis urządzenia.

Obejmuje on instalację i bieżącą konserwację urządzenia. Zzapewniamy także regularną usługę sanityzacji i wymiany filtrów, aby upewnić się, że Twoja maszyna jest bezpieczna w użyciu i spełnia standardy higieny.

Zastanawiasz się nad wyborem dystrybutora filtrującego wodę z sieci? Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni model i wskażemy najlepszą lokalizację dla Twojej maszyny.

Instalacja
Nasi technicy zapewniają optymalne warunki montażu dla Twojego dystrybutora. Żadne zadanie nie jest za trudne, ani zbyt mało ważne.
Serwis
Zadbamy o Twój dystrybutor, zapewniając Ci jego regularną konserwację, wymianę filtrów lub części oraz regularną sanityzację.
Obsługa Klienta
Masz pytanie lub chcesz zgłosić awarię urządzenia? Po prostu zadzwoń do naszego Działu Obsługi Klienta, a my pomożemy Ci rozwiązać Twój problem.
Doradztwo
Nie jesteś pewien czego potrzebujesz? Z przyjemnością, niezobowiązująco doradzimy Ci rozwiązanie najbardziej odpowiednie dla Ciebie.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w sprawie Twojego zapytania.

    Klikając przycisk Prześlij, zgadzasz się na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych przez Eden Springs sp. z o.o. w celu przedstawienia Ci naszej oferty poprzez kontakt na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres e-mail. Informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych zawarte są w Polityce Ochrony Prywatności. Chcę otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych Eden: