Nasz niezawodny serwis

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów jest zawsze gotowy, by służyć Ci pomocą. Od instalacji po konserwację urządzeń i opiekę posprzedażową. Zaufaj ekspertom. Zaufaj Culligan.

Kontakt
Culligan 3
banner_01_service

Dlaczego warto wybrać Culligan?

Culligan to zaufany partner ds. najwyższej klasy rozwiązań wodnych od ponad 85 lat.

Niezależnie od tego, czy chcesz zainstalować dystrybutor zimnej wody lub wielofunkcyjny kran nasi eksperci zawsze wesprą Cię bezpłatną i niezobowiązującą poradą.

Możesz być pewien, że nasi specjaliści od rozwiązań nawadniających zoptymalizują wydajność Twojego systemu, gwarantując, że zawsze będziesz cieszyć się najlepszą wodą dokładnie wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Dzięki Culligan lepsza woda jest na wyciągnięcie ręki.

Elastyczne pakiety usług dopasowane do Twoich potrzeb

Skorzystaj z naszych usług zaprojektowanych przez naszych ekspertów tak, aby spełniały Twoje wymagania:

Culligan Image

Serwis i konserwacja dystrybutora wody

W przypadku wynajmu dystrybutora wody, zapewniamy pełen serwis urządzenia.

Obejmuje on instalację i bieżącą konserwację. Aby upewnić się, że Twoje urządzenie jest bezpieczne w użyciu i spełnia standardy higieny, zapewniamy usługę regularnej sanityzacji i wymiany filtrów.

Instalacja
Nasi technicy zapewniają optymalne warunki montażu dla Twojego dystrybutora. Żadne zadanie nie jest za trudne, ani zbyt mało ważne.
Serwis
Zadbamy o Twój dystrybutor, zapewniając Ci jego regularną konserwację, wymianę filtrów lub części oraz regularną sanityzację.
Obsługa Klienta
Masz pytanie lub chcesz zgłosić awarię urządzenia? Po prostu zadzwoń do naszego Działu Obsługi Klienta, a my pomożemy Ci rozwiązać Twój problem.
Doradztwo
Nie jesteś pewien czego potrzebujesz? Z przyjemnością, niezobowiązująco doradzimy Ci rozwiązanie najbardziej odpowiednie dla Ciebie.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w sprawie Twojego zapytania.

    Klikając przycisk Prześlij, zgadzasz się na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych przez Eden Springs sp. z o.o. w celu przedstawienia Ci naszej oferty poprzez kontakt na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres e-mail. Informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych zawarte są w Polityce Ochrony Prywatności. Chcę otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych Eden: