Dystrybutory wody do biur

Odkryj nasze innowacyjne dystrybutory wody zaprojektowane specjalnie dla biur. Culligan dostarcza firmom dystrybutory z różnymi opcjami wody, aby dopasować się do preferencji wszystkich pracowników.

Zapytaj o ofertę
Sector Offices 1

Lepsza woda w pracy

Mamy olbrzymie doświadczenie w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań nawadniających dla biur. Zapewnimy Twoim pracownikom najczystszą, najbezpieczniejszą i najlepiej smakującą wodę.

Culligan Product
Jakość i higiena wody

Ciesz się najwyżej certyfikowaną technologią oczyszczania wody na świecie – Firewall®, ochroną antybakteryjną BioCote®, rozwiązaniami bezdotykowymi i naszą obsługą… wszystko, czego potrzebujesz, aby czuć się dobrze w miejscu pracy.

Culligan Product
Rygorystyczna certyfikacja

Rozwinęliśmy rygorystycznie testowaną i wysoko certyfikowaną technologię oczyszczania wody. Jesteśmy liderem branżowym posiadającym badania i certyfikaty produktów w zakresie rozwiązań wodnych dla biur.

Culligan Product
Szeroki wybór

Zapewnij swoim pracownikom kompletną gamą opcji wody pitnej – zminą, gorącą, w temp. pokojowej i gazowaną. Niektóre z naszych maszyn wyposażone są w przyjazny dla użytkownika wyświetlacz LCD w pełnym kolorze, co ułatwia serwowanie wybranego rodzaju wody.

Idealne dla biur

Wygodny dostęp do wody w biurze zachęca pracowników do nawadniania.

Innowacyjne produkty

Zapewniają niezawodne działanie i odpowiednią wydajność w każdym biurze.

Niezawodny serwis

Instalacja, konserwacja i opieka posprzedażowa, aby zapewnić Ci spokój i bezproblemową pracę.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Kupić czy wynająć? Twoja decyzja! Służymy Ci poradą, aby dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb.

  Krok 1/3

  Kim jesteś?

  Wróć

  Krok 2/3

  Twoja lokalizacja

  Wróć

  Krok 3/3

  Dane do kontaktu

  Klikając przycisk Prześlij, zgadzasz się na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych przez Eden Springs sp. z o.o. w celu przedstawienia Ci naszej oferty poprzez kontakt na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres e-mail. Informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych zawarte są w Polityce Ochrony Prywatności. Chcę otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych Eden:

     Dlaczego warto wybrać Culligan?

  Select:

  Zrównoważony wybór

  Odkryj ekologiczne rozwiązania wodne, które wspierają Twoje cele zrównoważonego rozwoju. Nasza oferta dystrybutorów wody zachęci personel do napełniania butelek wielokrotnego użytku i szklanek, redukując jednorazowe opakowania plastikowe.

  Redukcja użycia plastiku w miejscu pracy obniża emisję CO2 związaną z produkcją, transportem i utylizacją plastikowych butelek.

  Sustainability 5

  Produktywność personelu

  Nawadnianie personelu pomaga zwiększyć poziom energii i koncentracji pracowników w miejscu pracy. Nasze rozwiązania nawadniające dostosowane są do wszystkich obszarów działalności, zapewniając łatwy dostęp do wody pitnej i zwiększoną produktywność.

  Culligan dostarcza rozwiązania nawadniania dla wszystkich obszarów biznesowych, w tym fabryk, magazynó, biur i punktów sprzedaży.

  Business office staff happy 2

  Najbezpieczniejsza i najczystsza woda

  Oczyszczaj i chroń swoją wodę za pomocą opatentowanej technologii Culligan. Technologia Firewall® UVC zapewnia wodę wolną od patogenów w stopniu do 99,9999%.

  Technologia BioCote® z jonami srebra zapobiega namnażaniu się mikroorganizmów. Filtracja węglowa, usuwając zanieczyszczenia, gwarantuje przejrzystą, doskonale smakującą wodę.

  Water filtration 6

  Elastyczne opcje

  Nasze wolnostojące i nablatowe dystrybutory wody łączą jakość i funkcjonalność, jednocześnie oszczędzając miejsce w kuchni.

  Ciesz się wygodą naszych systemów, w tym opcją do pięciu rodzajów serwowanej wody, idealną do nawadniania pracowników w Twoim biurze.

  Business office glass water 6

  Kup lub wynajmuj: wybór należy do Ciebie

  Oferujemy elastyczne opcje współpracy, dopasowane do Twoich potrzeb

  Wynajem

  • Elastyczne opcje finansowania
  • Niskie koszty miesięczne
  • Regularna konserwacja i przegląd wliczone w cenę

  Zakup

  • Jednorazowa płatność przy zakupie
  • Brak przyszłych, dodatkowych kosztów wynajmu
  • Umowa serwisowa może być zawarta opcjonalnie
  Culligan Image

  Ekologiczne miejsce pracy

  Pomagamy firmom realizować cele zrównoważonego rozwoju, promując energooszczędną przyszłość bez plastiku.

  Globalnie nasze produkty zapobiegły użyciu 40 miliardów jednorazowych plastikowych butelek.

  Skontaktuj się z nami, aby uczynić Twoją firmę bardziej zrównoważoną.

  Skontaktuj się z nami