Nasze Marki

Sector Offices 4
Culligan Image

Marki uznane na całym świecie

W każdym zakątku świata istnieje szansa, że natkniesz się na nasze marki . Jesteśmy dumni, że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych brandów na świecie w dziedzinie wody. Jesteśmy dumni z naszej reputacji, którą zbudowaliśmy poprzez zaufania naszych Klientów, innowacyjność i jakość usług.

Dostarczamy czystszą, bardziej miękką wodę ludziom na całym świecie poprzez takie marki jak Culligan, Zip Water, ZeroWater, Blupura, Quench i inne. Od domów i biur po przemysł i całe miasta. Pokazujemy nasze zaangażowanie w tworzenie czystej wody poprzez każdą wypitą szklankę. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie ludzie potrzebują lepszej wody, a nasz zasięg umożliwia nam wywieranie silnego pozytywnego wpływu na globalny zrównoważony rozwój.

Globalne marki

Od ponad 80 lat, Culligan jest lokalnym ekspertem w dziedzinie wody. Projektujemy, instalujemy i serwisujemy rozwiązania zmiękczania i filtrowania wody, dystrybutory wody butelkowanej i filtrujące wodę, które umożliwiły pokoleniom zadowolonych Klientów cieszyć się wodą lepszą niż kiedykolwiek.

Producent najbardziej zaawansowanego urządzenia do wody pitnej na świecie. Zip posiada wielokrotnie nagradzaną technologię, która dostarcza przefiltrowaną, schłodzoną, wrzącą lub gazowaną wodę do domów i firm.

Dzięki zaawansowanej technologii wymiany jonowej i 5-stopniowym filtrom, dzbanki i filtry ZeroWater usuwają praktycznie wszystkie (99,6%) wykrywalne rozpuszczone substancje stałe, w porównaniu do innych wiodących marek (50%).

Wybrane marki

Quench​

Niezawodna filtracja wody, agregaty chłodnicze i akcesoria dla firm.

Waterlogic​

Światowy lider w dziedzinie rozwiązań do nawadniania w miejscach pracy i miejscach publicznych.

Purezza​

Indywidualne, kompleksowe rozwiązania dla branży HORECA

Oasis

Zrównoważone rozwiązania wodne klasy premium dla szkół, szpitali i biur.

Read more on Culligan

Discover Culligan

Wasser ist unsere Welt – und unsere nachhaltigen Lösungen sind besser für Sie und den Planeten.

Unser Beitrag

Mit allem, was wir tun, engagieren wir uns für eine bessere und nachhaltigere Welt.