EKSPRESY
TOP BREWER

POZNAJ KAWĘ PRZYSZŁOŚCI

 

POZNAJ KAWĘ PRZYSZŁOŚCI

Kawa, której nigdy nie zapomnisz

Zaprojektowany, aby sprostać potrzebom dzisiejszych entuzjastów kawy, TopBrewer bezproblemowo integruje się z każdym otoczeniem, dostarczając różnorodne napoje o niesamowitym smaku i jakości za dotknięciem aplikacji TopBrewer. Spróbuj jak wygląda typowy dzień z TopBrewerem…

PROŚBA O OFERTĘ

W 99% ZABUDOWANY

Stworzyliśmy dla Ciebie ekspres do kawy, który zachwyca swoją estetyką, a jednocześnie pozwala doświadczać parzenia wyjątkowej kawy w wyjątkowy sposób.

TopBrewer można obsługiwać bezdotykowo. Jest łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu higieny. Daje pełną swobodę aranżacji i instalacji.

PROŚBA O OFERTĘ

Aplikacja

Stworzyliśmy rewolucyjny sposób na zaparzenie filiżanki kawy. Zaprojektowaliśmy TopBrewer’a tak, aby zintegrować go w każdym otoczeniu i dostarczać najwyższej jakości kawę dając niepowtarzalne doświadczeniem użytkownikom. Wprowadzenie aplikacji do świata kawy dało nam swobodę tworzenia czegoś innego – aby nasze marzenia stały się rzeczywistością. Ciesz się nim podczas pracy, relaksu, pobytu w hotelu…

App-StorePlay-Store

Odkrywaj…

Stworzyliśmy dla Ciebie ekspres do kawy, który zachwyca swoją estetyką, a jednocześnie pozwala doświadczać parzenia wyjątkowej kawy w wyjątkowy sposób. Odkryj kawę nowej generacji. Dzięki TopBrewer oferujemy niezrównany wybór napojów, nieograniczoną swobodę ich projektowania i najnowocześniejszą technologię – wszystko w jednym zgrabnym, stylowym opakowaniu.

PROŚBA O OFERTĘ

Zarządzanie w chmurze

CoffeeCloud to najbardziej zaawansowany na świecie system zarządzania chmurą IoT dla ekspresów do kawy, z najświeższymi danymi w czasie rzeczywistym, które usprawnią Twój biznes kawowy.

Powiadomienia

Dzięki powiadomieniom możesz ustawić wysłanie wiadomości e-mail, gdy wystąpią określone zdarzenia.

W czasie rzeczywistym

CoffeeCloud to naprawdę system czasu rzeczywistego. Taki był nasz cel od samego początku.

Szczegółowe dane

Dzięki szerokiej analityce możesz wykorzystać Coffee Cloud w swój własny sposób aby uzyskać informacje, których potrzebujesz.

Bezpieczne dane

CoffeeCloud jest bezpieczny i wykorzystuje najnowsze standardy szyfrowania oraz certyfikacji. Bardzo poważnie traktujemy bezpieczeństwo danych.

Coffee Cloud