Zip HydroTap

Idealny smak błyskawicznie wrzącej, schłodzonej i gazowanej wody. HydroTap to najbardziej zaawansowany system wody pitnej na świecie

 

Poznaj naszą ofertę HydroTap

Zip HydroTap Classic Bestseller

Classic Plus

Ponadczasowy design Zip HydroTap Classic pozostaje ulubionym i popularnym wyborem pasującym do każdego domu lub biura. Wybierz wodę przefiltrowaną wrzącą, schłodzoną i gazowaną – lub połącz je wszystkie!

WIĘCEJ INFORMACJI

Elite

Forma łączy się z funkcjonalnością dzięki wyrafinowanemu i innowacyjnemu HydroTap Elite. Prosty i stylowy design pokazuje, jak pięknie zaprojektowany może być Zip HydroTap.

WIĘCEJ INFORMACJI

Przedstawiamy HydroTap Touch-Free Wave

Stwórz bezpieczniejsze miejsce pracy dzięki 100% bezdotykowemu rozwiązaniu zapewniającemu dostęp do natychmiastowo wrzącej, schłodzonej i musującej, filtrowanej wody pitnej.

WIĘCEJ INFORMACJI

Cube

Ciesz się stylowym i nowoczesnym designem w swojej kuchni lub miejscu pracy dzięki HydroTap Cube. Idealny jako główne źródło dostarczania przefiltrowanej wrzącej, schłodzonej i gazowanej wody.

WIĘCEJ INFORMACJI

Celsius Cube

Zaskocz swoich gości nowoczesnym i eleganckim designem. Ciesz się wyborem krystalicznie czystej, przefiltrowanej wrzącej, schłodzonej i gazowanej wody w połączeniu z ciepłą i zimną niefiltrowaną wodą miejską.

WIĘCEJ INFORMACJI

All-In-One

Urządzenie wielofunkcyjne łączy w sobie wszystkie funkcje Classic HydroTap z dodatkową zaletą niefiltrowanej ciepłej i zimnej wody do zmywania.

WIĘCEJ INFORMACJI

Arc

Elegancka krzywizna łabędziej szyi, Zip HydroTap Arc uzupełni każdą kuchnię lub przestrzeń biurową – a krystalicznie czysta woda filtrowana zapewni dobre samopoczucie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Celsius Arc

Wyrafinowane, nowoczesne i funkcjonalne uzupełnienie projektu Twojego domu lub biura. Połącz w jednej baterii przefiltrowaną wrzącą, schłodzoną lub gazowaną wodę z niefiltrowaną ciepłą i zimną wodą miejską.

WIĘCEJ INFORMACJI

All-In-One Celsius Arc

Ciesz się zaletami przefiltrowanej wrzącej, schłodzonej i gazowanej wody, a także ciepłej i zimnej wody z tego eleganckiego HydroTap – idealnego do każdej kuchni!

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Piękny design – dwanaście wykończeń do wyboru

Poznaj pełną gamę konfiguracji HydroTap, najnowszych projektów i wykończeń.

ZAPYTAJ O POMOC

 

Odkryj technologię Zip

Inteligentna technologia światowej klasy. Idealna woda, której trudno się oprzeć.

Dlaczego nasi klienci kochają HydroTap

Dla zdrowia

Większość z nas nie pije wystarczającej ilości wody, a nawet 75% z nas jest odwodnionych. Czysty smak wody Zip sprawia, że pragniesz skorzystać z natychmiast dostępnej wody gorącej, schłodzonej i gazowanej prosto z kranu. Zatem teraz będziesz mógł pić więcej wody i czerpać więcej zdrowotnych korzyści wynikających z odpowiedniego nawodnienia. Łatwiej niż kiedykolwiek poprawisz swoje samopoczucie, zdrowie i szczęście gdy degustujesz wodę, której trudno się oprzeć. Nowy system filtracji Zip 0,2 mikrona w HydroTap usuwa brud i zanieczyszczenia o wielkości zaledwie 1/5000 milimetra. Smak i zapach chloru zostaje usunięty, ale fluor zostaje zachowany, dzięki czemu każda szklanka jest smaczna i lepsza dla Ciebie.

Odświeżająco zrównoważony

Dzięki zaawansowanej wydajności energetycznej i najlepszej w swojej klasie technologii chłodzenia, Zip HydroTap spełnia najwyższe standardy odpowiedzialności za środowisko i zrównoważonego rozwoju. W rzeczywistości najnowsza generacja zrobiła milowy krok naprzód, zużywając do 53% mniej energii niż poprzednie modele. W przeciwieństwie do systemów chłodzonych wodą, nasz system wentylacji chłodzony powietrzem nie wykorzystuje wody do procesu chłodzenia. Dlatego wybierając Zip HydroTap, możesz cieszyć się wodą i krystalicznie czystym sumieniem.

Zip zrobi wrażenie w Twoim miejscu pracy

Krystalicznie czysta, o idealnym smaku, wrząca, schłodzona i gazowana przefiltrowana woda może zwiększyć spożycie wody i poprawić samopoczucie. Oznacza to większe zadowolenie współpracowników i jasność umysłu, co zwiększa ich morale i produktywność. Nie wspominając o wygodzie i komforcie posiadania schłodzonej wody lub gorącej kawy, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zip może przekształcić każdą kuchnię biurową w funkcjonalną przestrzeń wspólną. Dystrybutory wody dla biura również świetnie się sprawdzą.

Plany wynajmu Zip

Plan wynajmu Zip zapewnia Tobie nieograniczony dostęp do przefiltrowanej schłodzonej, gazowanej i gorącej wody, w ramach wygodnej, stałej stawki kwartalnej. Wszystkie koszty są rozłożone na okres 3, 4 lub 5 lat, a wypożyczenie Zip jest dostosowane do każdego budżetu. Bez kosztów początkowych i nakładów kapitałowych zatem nie następuje utrata jego wartości. Zacznij cieszyć się wszystkimi korzyściami zdrowotnymi Zip bez żadnych utrudnień.

PROŚBA O OFERTĘ

3 KROKI DO DARMOWEGO TESTU

Done

Wybierz
produkt

Done

Wypełnij formularz

Done

Wyślij
prośbę

Done

Szczęśliwi pracownicy